Raportowanie i automatyzacja

Raportowanie dla nas to czytanie firmy. Im bardziej czytelny i intuicyjny raport tym skuteczniejsza i prostsza metoda decyzyjna. W tej usłudze chcemy pomagać tworzyć i modernizować metody zarządzania logistyką. Opracowaliśmy dziesiątki wskaźników na setkach raportach i sprawozdań wykorzystując do tego celu funkcje czy to Microsoft Excel, Power Point, Power Bi czy Qlik. To najpopularniejsze obecnie metody zarządzania danymi operacyjnymi, a nasza idea polega na ich automatyzacji oraz wizualizacji w czytelny sposób.

Nasza wizja to przygotowanie takiej metody raportowania wydajności logistyki, aby osoba decyzyjna intuicyjnie mogła podejmować kluczowe działania. Z drugiej strony zależy nam na tym aby przygotowanie takiego raportu nie trwało zbyt długo, a w najlepszych przypadkach ograniczało się wyłącznie do załadowania danych do bazy głównej.

Dlatego chcemy nie tylko przygotowywać drafty, wzory i metryki ale chcemy też szkolić i edukować z możliwości jakie daje nam praca na KPI.

Sprawdź czy możemy pomóc Ci w przygotowaniu zbioru opracowanych dla Ciebie metryk wydajnościowych i efektywnościowych. Jeżeli natomiast żadna z naszych usług nie pasuje do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami, realizujemy również: